UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie co wy piszecie powiem tak widzialem z okna ta sytuację nie wiem kto strzelał Ale Bracia są Kotami ten tyle strzałów dostał i sie trzymał drugi młodszy padł Ale się nie dziwię potem lezac sie wspierali a ludzie przechodzi zero rekacji spoleczniaki tylko jeden Pan podszedł i pomagał śmiech na sali Co za ludzie dla tego co strzelal dac 20lat dac

Zbyszek