UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A Kibic to co dorabia się Pijakach i zabiera im renty lub emerytury Policja po winna sie za to zabrac mieszkania kupuję od nich za grosze A później wyrzuca ich z własnego domu wszyscy o tym wiedzą to jest zalosne żeby osoba która nigdy nie pracowała A ma parę mieszkań
Sklep zabka