UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obecnie Hosianum to seminarium duchowne, którego siedzibą jest oczywiście Olsztyn. Polityka władz olsztyńskich od zawsze polegała na drenazu i wysysaniu innych ośrodków skutkujac ich marginalizacja. Liczył się tylko Olsztyn jako sztucznie pompowana metropolia. Obecnie jest to jeszcze bardziej widoczne.

Bez Ściem proszę