UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ma w takich rozmowach nic złego. Zawsze jak się coś wydarzy to zbiera się grupka ludzi i gadają o tym. Jest to bardzo potrzebne i naturalne. Za to twój absurdalny wpis sugeruje, jakbyś spodziewał się, że te komentarze mogą jakoś wpłynąć na ustalenie przyczyn. Wyjaśniam ci zatem, że niezależnie od tego, co tutaj ludzie gadają, policja i tak zrobi swoje.
franck