UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobrze,że jest u nas tyle radarów!!!Bo każda ładna droga(u nas niestety nie ma ich za wiele)kusi kierowce do szybkiej jazdy przez co ginęło wielu ludzi.lub samych kierowców a teraz się coraz mniej słyszy na ten temat.Więcej wypadków i kolizji jest tam,gdzie tych fotoradarów nie ma!!!Dla mnie pomysł jest spoko!!!Mało jeździ już debili-chyba,że zamiejscowi.
ZYTA***