UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jedna z oszustek, która przyszła po rzeczy ZA DARMO bądź za coś słodkiego, nic nie kupowała, tylko udawała potrzebującą. Niestety niby ktoś jest potrzebujący, a podarowane rzeczy wystawia na sprzedaż. Sama kiedyś oddałam za darmo łóżeczko dziecięce, mężczyzna przez telefon mówił że to dla brata bo ich nie stać, a co do czego to łóżeczko zostało wystawione do sprzedaży na jednym z portali ogłoszeniowych. Wiem, że każdy chce pomóc ale jeśli macie jakieś rzeczy do oddania to proponuję zanieść je do domu samotnej matki, do domu dla bezdomnych lub po prostu popytajcie wśród znajomych czy nie znają jakiejś rodziny, która jest w ciężkiej sytuacji.