UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@malakasia20 jaki to niby sprzęt wojskowy, użyty przeciwko Polakom, był produkowany w Elblągu? Z tego co mi wiadomo produkowano okręty, łodzie podwodne, lokomotywy i samochody. O ile te pierwsze mogły być użyte, to raczej nie były, bo bezpośrednich potyczek floty chyba nie było.

laskipaa