UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Haha. Nie dość, że chciał ukraść telefony to jeszcze chciał podarować je koledze i jego dziewczynie. To się dopiero nazywa przyjaciel. A tak na poważnie, to radzę sprawdzić stan psychiczny niedoszłego złodzieja bo raczej normalny to on nie jest i może nie odpowiada w pełni za swoje czyny

Stefan28