UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Marty12 i pozostałych jeśli urzędnik przyjmuje wniosek dzie sprawdza przy okienku 30 min a pózniej chce korekte czy odpisy z skarbówki lub umowę o prace itp urzędnicy tylko gamonie gdzie dostali posady po wujkach ciotkach itd gdzie nawet w biedronce nie dały by rady pracować
Jamnikkiu