UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak czytam te komentarze i aż robi się smutno jacy ci ludzie mają nastawienie anty. Przecież nikt wam nie każe iść na festyny. Samemu można też sobie zorganizować czas, tylko trzeba chcieć, a nie czekać aż podadzą wszystko na tacy. Mam wrażenie, że nawet gdyby tu przyjechał Pink Floyd to by znalazły się głosy: no to już lepszego zespołu nie można było zaprosić. Żałosne.
Pablo