UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja tam sie nie dziwie ze taka tandeta... wejscie do UE to dosyc duza afera... i mysle ze wszyscy lepsi artysci dostali lepsze propozycje na te 3 dni.. przeciez nie tylko w Elblagu sa takie imprezy z tej okazji... a Elbląg to nie centrum Polski zeby sie tam wszyscy z checia pchali...

nie jestem zdziwiona