UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co ma do tego wszystkiego bieda ??? Chyba ze trzy razy czytałam wypowiedź adwokata i nadal nie mogę zrozumieć. .. Mocno starsze panie, które dokarmiają bezdomne koty czy seniorzy sypiący ziarno gołębiom na bogaczy jakoś nie wyglądają. Nikt też z nich nie próbuje łopatą "skrócić" cierpienia podopiecznych. Niestety - ciągle jeszcze pies na wsi SAM musi sobie znaleźć jedzenie (na noc spuszczony z łańcucha i do lasu, "kłusować"), albo zjeść resztki po ważniejszym inwentarzu.

Poprostu-nierozumiem!