UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Owszem, bieda - ale umysłowa obrońcy i oskarżonego. "Oskarżony klepie biedę, więc katowanie i głodzenie zwierząt jest jak najbardziej na miejscu". Szkoda drogi obrońco, że Twoi rodzice nie klepali biedy i nie walili Cię po łbie łopatą, żeby Cię dobić.