UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Up mam w nosie kod i rzeszte tego balaganu a tez mi sie nie podoba co sie dzieje. takze pozdrawiam ciemnych pizdzielcow P. s nie zdziwcie sie jak niedlugo bedziecie widziec tylko to co jest na wysokosci 1,5m bo wam oczy zaslonia ale dadza sluchac