UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To sobie policja narobiła.Wnioskowała o dozór. Teraz będzie szukać gmina. Co za prawo u nas obowiązuje? Napad i pobicie dziecka to u nas prawie nic złego. Szok. Za pobicie psa chyba większy wyrok grozi. Może w Gdańsku się wezmą poważnie za tą sprawę.
Wrrrr