UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proponuję poczytać komentarze na elbląskich portalach podpisane nazwiskiem tego zwyrodnialca, które napisał w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. On jest jakiś nienormalny. W każdym komentarzu pisał o jakiś pobiciach albo życzył śmierci własnemu ojcu.
wertyu