UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo!!!!! Hurrraaa!!!!! Kolejny wielki sukces. Koleś pewnie trafi za kratki bo to strasznie poważne przestępstwo i koniecznie trzeba takich izolować, karać i w ogóle deportować najlepiej. Bo to przecież jedno z najcięższych przestępstw. Ten najgorszy ze wszystkich narkotywów, szatańska Marysia co powoduje tyle nieszczęść, wyzwala agresję i niszczy ludzom życie. Nie to co kopanie po głowie 11-letniego dzieciaka, za które grozi aż 2 lata. .. Brawo ustawodawcy, brawo policja, brawo prokuratorzy, WIELKIE BRAWA.

HeniekP