UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo!!!!! Hurrraaa!!!!! Kolejny wielki sukces. Koleś pewnie trafi za kratki bo to strasznie poważne przestępstwo i koniecznie trzeba takich izolować, karać i w ogóle deportować najlepiej. Bo to przecież jedno z najcięższych przestępstw. Ten najgorszy ze wszystkich narkotywów, szatańska Marysia co powoduje tyle nieszczęść, wyzwala agresję i niszczy ludzom życie. Nie to co kopanie po głowie 11-letniego dzieciaka, za które grozi aż 2 lata. .. Brawo ustawodawcy, brawo policja, brawo prokuratorzy, WIELKIE BRAWA.
HeniekP