UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co z rowerem skradzionym na Grunwaldzkie 1 ? Jest gnój nagrany na monitoringu i co. .pokazać gnoja w mediach ! Pozwalam jako obywatel !!!!! Do dziś sąsiad nie odzyskał rower ! Może jeden rower to dla wydziału Kryminalnego mała szkodliwość czynu. .może i tak ale pretensje sąsiad ma że gnoja na klatkę dziecko moje wpuścilo { przebieraniec za kominarza }. .ech. .a po godz. rower zniknął. .
muzyk64