UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Otoz jestes w wielkim bledzie! W przypadku gdy masz swiadomosc ze kierujacy pojazdem jest pod wplywem alkoholu, ty jako obywatel powinienes go zatrzymac i poczekac do przyjazdu policji. A co do trzezwosci. .. wiarygodny dla sadu jest pomiar atestowanym urzadzeniem, dlatego tez zawsze osoba przewieziona do jednostki policji jest badana ponownie i zapis z alkomatu jest brany pod uwage a policjant badz jaki kolwiek inny funkjonariusz publiczny informuje Cie, ze zostajesz poddany badaniu ALKOTESTEM. Pozdrawiam serdecznie :) oraz oczekuje na hejt :D
popekzpudzianem80sek