UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ogólnie kiedyś kierowca owego miska pajerko (taki łysy pan, szczupły)chyba naoglądął sie filmów miami vice i z Lindą i w nocy w Starym Polu zajechał mi drogę na zywca a jechałem załadowanym 1,3 tony busem co było widać z resztą. Fakt na patrolu był z dziewuchą to może się chciał chłopina popisać w stylu Borewicza te sprawy. Z tytułu tego że z ładunkiem nic mi się nie stało żalu nie mam ale za to "polewke" mam za każdym razem jak widzę to auto. Trochę zdrowego rozsądku panowie bo nie każdy na drodze to potencjalny przemytnik, bandyta, kombinator, złodziej i łobuz