UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I co z tego... w większości przypadków sprawy kończą się umorzeniem. W najlepszym wypadku grzywna lub zawiasem. A szkoda, bo nieodpowiedzialnym właścicielom powinno zrobić się to samo- co robią swoim zwierzętom. Prawo do d...