UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pamiętam, jak wprowadzając przepis o zakazie posiadania narkotyków ustawodawcy motywowali, że nie chcą zamykać młodzieży za palenie trawki lecz POLICJA będzie miała narzędzie do walki z dealerami, że niby wiedzą kto dla siebie a kto na handel posiada i to miało decydować o stawianiu zarzutów. W prawdziwym życiu jest tak że liczy się statystyka i łatwiej zapunktować łapiąc gnojki co kupiły na spróbowanie niż handlarzy co zarabiają tyle że mogą się zyskami podzielić.