UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Czytam komentarze i nie wierzę jak duże jest przyzwolenie na picie alkoholu, jakie to "normalne " jakie złe panie z MOPS, że ośmieliły się wezwać policję. Dzieci moje mają juz po trzydzieści parę lat, wychowywaliśmy je w czasie kiedy też piło się alkohol, jak szliśmy z mężem na np imieniny do rodziny lub znajomych po prostu ja nie piłam alkoholu, nie było mi to potrzebne żeby dobrze się bawić, i wiedziałam że mąż coś wypił a mamy dzieci pod opieką. Jakoś żyję, nie płaczę że sie napić nie mogłam. Czasem dziećmi opiekowali się dziadkowie. Kocham moje dzieci i decydując się na macierzyństwo nie liczyłam na 500 zł, lecz miałam świadomość odpowiedzialności za moją rodzinę. Brawo panie z MOPS -u nie patyczkować się tylko reagować na sytuacje stwarzające zagrożenie dla dzieci. tyle promili u obojga rodziców? to nie była lampka wina do obiadu. Społeczeństwo również powinno reagować a nie usprawiedliwiać pijanych rodzicow.
fur-ja