UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powinni sprawdzac wsxystkie rodziny gdzie dostaja 500 plus zwlaszcza co sie dzieje z kasa na dzieci ale i jesli tym rodzicom wydarzylo sie pierszy raz pokazac szkole i ukarac mandatem by nie powtorzylo sie to nastepnym razem a jesli sytuacja jest na gminnie to opieka niech da asystenta rodziny ale nie zabierajcie dzieci
mloda mama