UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja uważam ze kazdy ma prawo spożywać alkohol jednak jak sa dzieci w domu ktos z dorosłych powinien byc trzeźwy tak nie wiele trzeba zeby doszło do tragedii jak pijemy z duzo rzeczy nie zdajemy sobie sprawy a pozniej płacz i lament a po co skoro mozna temu zapobiec????????????????
Znający temat