UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
On nie ugania się za tą zwierzyną ona czeka na niego we wnykach. Jeśli wszyscy płacimy to dlaczego maja być lepsi i gorsi jak wszyscy to wszyscy dlaczego myśliwi mogą swobodnie hasać po lasach i strzelać do wszystkiego co się rusza. Miała być swoboda i demokracja a tu same zakazy. I jeszcze jakiś domorosły mądrala wysyła 67 letniego dziadka do pracy.
adgf