UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@adgf - Ma sile po lesie sie za zwierzyna uganiac to i do roboty moze isc Takie glupie tlumaczenie ze kiedys jak czlowiek chcial to mogl. Teraz kazdy z nas placi na utrzymanie lasow i jego mieszkancow i ja nie chce aby ktos kradl cos za co ja place