UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblag jest jednym z nielicznych srednich miast, które nie maja stadionu z prawdziwego zdarzenia. Przypominam sobie zazdrosc chociażby klubów trójmiejskich o nasza płyte boiska w latach 70.To sie serce kraje. Zawsze chwalili naszą murawe przyjezdni Zawisza, Arka, Lechia Bałtyk itd. Mecze reprezentacji młodziezowej Polski. Jak można było dopuscic do takiego stanu nasz. STADION.
kibicod1972