UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z jakiej racji ktoś ma to dostać na własność po minimalnej cenie? Remont pójdzie w 85% z podatków wszystkich, a tanie mieszkania kupią se wybrańcy lokalnej władzy? Wynajem - ok, ale tylko do czasu gdy dochody najemców się nie zwiększą.
RedaktorJabłkalski