UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie mieszkania po kilku latach młodzi ludzie powinni przekazywać następnym młodym ludziom a nie być zmuszani do kupowania ich na własność. Ciągle w Polsce obowiązuje feudalny styl aby pracownika ubezwłasnowolnić, przywiązać do miejsca zamieszkania i wycisnąć ostatnie poty za groszową zapłatę. Wolność obywatelska to realna możliwość częstych zmian miejsca zamieszkania związanych z karierą zawodową lub jej brakiem. W Polsce wolność obywatelska to propagandowe oszustwo. Potrzebne mieszkania na wynajem za niewielkie pieniądze. Hero (Heronim Zabiełło)