UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i dobrze - taki nasz elbląski Janosik a że na biednych nie trafiło - swoją drogą kler to zaprzeczenie podstawowych praw biologii w ktorej wszystko musi mieć swój obieg zamknięty - no jakoś kasa płynie w jedną stronę i od mocherków i od rządu i gdzieś tam po drodze się zatrzymuje - jakież to ludzkie

NefrytowyAlex