UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja takich faktur dostaje kilka w tygodniu. Sumy od tysiąca +/- Energia, kurierzy wszystko lewe. Na poziomie internetowego abc nie trzeba wiedzy tajemnej żeby to rozpoznać. Na przypał wysyłał wiedząc, że takie faktury krążą po diecezjach.