UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nieważne prawko bo? bo zabrane za punkty? bo skończyło sie badanie lekarskie?, dwa mandaty za? za kolizje jeden, drugi za ucieczkę z miejsca kolizji a trzeci za prowadzenie pojazdu bez uprawnień?? to jak dwa mandaty? Gdzie rzetelność podawania faktów?
RafałPe