UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powiem jeszcze raz! Dlaczego nikt za to nie siedzi? To był stary sposób złodziei i zdrajców Polski. Najpierw się ladowalo i inwestowalo w zakład a potem stawialo w stan upadłości, syndyk i sprzedaż za grosze.

1974