UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mnie w identyczny sposób okradli w żabce ostatnio na 50 zł. Przez nie uwagę zostawiłem na ladzie 50 zł i koleś za mną zawinął. Zapamiętałem jego twarz, wiem, że musi mieszkać gdzieś w pobliżu, kwestia czasu aż cię znajdę złodzieju gnido ludzka.

KKKKK1