UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wżaden sposób, ale to w żaden nie mogę pojąć dlaczego za zamkniętymi drzwiami?!czyżby miały wypłynąć na światło dzienne jakieś ściśle tajne sprawy państwowe? Nie rozumiem, no chyba że się ma naprawdę brudne łapy!!! A na to wygląda. NIEWINNY NIE MIAŁBY NIC DO UKRYWANIA. ..