UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wżaden sposób, ale to w żaden nie mogę pojąć dlaczego za zamkniętymi drzwiami?!czyżby miały wypłynąć na światło dzienne jakieś ściśle tajne sprawy państwowe? Nie rozumiem, no chyba że się ma naprawdę brudne łapy!!! A na to wygląda. NIEWINNY NIE MIAŁBY NIC DO UKRYWANIA. ..