UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie ma żadnej informacji o poniedziałkowej akcji na Robotniczej? Trzy patrole Policji, suw BMW z NEB rejestracją i arogancki kierowca. .. Policja podaje do wiadomości to, co Jej wygodne? A na zwykłą interwencję to nie wyglądało.