UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Patrzę na tytuł jubileusz szkoły, patrzę na zdjęcia i z początku pomyślałem, że to zjazd członków przegranej partii płeo! Pytam się gdzie są uczniowie dlaczego są rozmazani, a ostrość ustawiona na elyty? Czy młodzież na tej imprezie robiła za wypełniacz sali?