UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

istnieje takie dziwne zjawisko mitologizowania dyrektorów szkół, nie wiem skąd sie to bierze, ale ludziom wydaje się, że ci ich dyrektorzy sa niczym faraonowie, nadludzkie istoty, włażenie im w d. .. to zajecie grona i rodziców, taki sport,

turboman