UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie, rozwijajcie się i otworzycie firmy za granicą, ba, nawet będziecie mieli wsparcie od rządu polskiego. .. .tyle że za granicą, bo z rodzimych firm to drą pasy żywcem i solą rany. .. przykładów nie będę przytaczał. Powodzenia

obserwator77