UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obecnie targowisko wygląda jak ruski rynek 25 lat temu. To miejsce jest dobre pod inwestycje mieszkaniowe - środek miasta przy jednej z głównych ulic, dogodny dojazd i gotowa komunikacja, mały park obok. Targowisko w tym miejscu uroku miastu nie dodaje. Przenieść gdzieś na obrzeża. Może koło Zdroju?
smith