UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziadu na 3 lata to możesz siedzieć za kradzież drzewa z lasu a nie za morderstwo. To że się nachlałeś to nie żadne usprawiedliwienie, wręcz przeciwnie - możesz dalej zagrażać czyjemuś życiu. 25 lat tyle powinni cie zamknąć.