UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

u mnie tez ktos lapal za klamke z niedzieli na poniedzialek, dobrze ze drzwi zamykam, myslalm ze zawalu dostane. .. ale sama bylam i nie reagowalam, kiedys rower nie przypiety zostawialo sie przed klatka na noc i rano byl, drzwi byl otwrte na noc i nikt sie nie bal. .. .a teraz. ..

migotka