UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I taka jest prawda, karetka mogła pędzić z góry, ale na dajezdzie do skrzyżowania powinien zwolnić do 20-30 i zerknąć w lewo, nie zrobił tego!!!! To katastrofalny błąd kierowcy zawodowego, również jemu wspolczuję........

Romulec