UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie chcę nikogo osądzać, ale dużo jeżdżę i widzę jak ludzie reagują przy jadącej karetce. Przeważnie ok, wszyscy stają, ustępują pasa, ale widziałem wiele sytuacji gdzie jedna (przeważnie młoda) czarna owca wręcz wykorzystuje sytuację, że inni stoją, by nadrobić kosztem bezpieczeństwa lub przyblokowania karetki.
cpt.Bolo