UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prohibicja pokazała w stanach że znajdą sie "biznesmeni" którzy zaspokoją potrzeby konsumentów i tylko państwo na tym traci . Dziś w wielu stanach można łatwo legalnie kupić państwowe ZIOŁO . Polską żądza typy którzy myślą że zakazy to jedyne wyjście . ŻAL . Jesteśmy 100 lat za afroamerykanami

PALE BO LUBIE