UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety, nie masz racji. Pamiętam jak Olsztyn ukradł " w drodze" z Warszawy do Szpitala Wojewódzkiego w Elblagu tk. Ci z Gdańska nie byli lepsi, gdy próbowali ukraść nasze zasoby w Szpitalu na Żeromskiego, a dokładnie aparaturę w stacji krwiodawstwa. .. Dzięki mnie to się nie udało. Co było później - już nie wiem. Nie miałam na to wpływu. Jest za to radna PiS - p. Halina S. - ona dobrze wie co się działo ! W końcu to ja nie dostałam pracy, a ona strasznie chora ( II gr. inw) pozbawiła mnie pracy i jak najbardziej do dzisiaj czuje się dobrze.

kryweg