UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma w Polsce tak wrednych mieszczan jak Elblążanie ! Najwięcej kciuków postawiono pod komentarzem "wszystko. .. zabrał olsztyn". Jak (na jakiej podstawie prawnej) UM, UW albo UM w Olsztynie może cokolwiek zabrać ze spółki stanowiącej własność miasta Elbląga. Sami żeście, elbląscy oszuści i specjaliści od wałków, rozkradli majątek swojej spółki i szukacie naiwnych, którzy uwierzą że złodziejem był Olsztyn. Hero (Heronim Zabiełło)