UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko takie dziewczyny w KMP! Jeszcze Blondyneczka:* I jaka odważna do tego. Panie Komendancie zegarki zostawmy dla społeczeństwa Ja jako społeczniak i reszta społeczeństwa z elbląga chcemy zagwarantować premie w wysokości jednego procenta przychodu społecznego na kmp Dziękuje wiedziałem że mogę na was liczyć obywatelu P. S. Co zrobić żeby Ona mnie przeszukała?
doradzca