UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram, ale przydałoby się, żeby w końcu pouczali ludzi, albo dawali nawet mandaty tym, którzy chodzą po drogach dla rowerów, źle parkują, jeżdżą rowerami po chodnikach i po przejściach dla pieszych. Jest XX! wiek!